Žádost o půjčku online

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Finská půjčka od společnosti Ferratum do výše 10 000 Kč je považována za oblíbený a spolehlivý způsob toho, jak rychle a bez dokládání výše příjmu zahnat akutní finanční nedostatek. Vyřešit nám pomůže třeba trable s opravou automobilu ještě před výplatou, nákup nového spotřebiče do kuchyně i spoustu dalších strastí.

Její výhody tkví především v tom, že o ni může požádat téměř každý – myslí totiž i na maminky na mateřské dovolené, seniory v důchodu, podnikatele a nezaměstnané. A jak ji můžeme získat? Rozhodně rychle, jednoduše a z pohodlí našeho domova – pomocí žádosti online!

Jak vyplnit žádost online?

Online formulář (vpravo) po potencionálních žadatelích požaduje pouze nutné minimum informací. Mezi ty patří například suma, kterou byste si rádi půjčili. Její rozmezí se může pohybovat v hodnotách od 500 Kč do 10 000 Kč. Dále je třeba nastavit dobu splatnosti. Jak bývá u menších půjček často zvykem, i zde je splátka jednorázová a tato doba se může pohybovat v intervalu do 45 dnů. V budoucnu budete moci tuto dobu ještě třikrát prodloužit.

Další částí formuláře je vyplnění osobních údajů. Nenajdeme zde nic neobvyklého, stačí tedy vypsat naše jméno, příjmení, bydliště, číslo občanského průkazu a rodné číslo. Samozřejmostí je i uvedení kontaktních údajů, a to našeho telefonního čísla a e-mailové adresy.

Při vyplňování online žádosti uvádíme i bankovní spojení, pokud však žádáme poprvé, musíme pamatovat na to, že nám (vzhledem k české legislativě) peníze dorazí poštovní poukázkou, a to do 3 dní od schválení žádosti. Rovněž je vhodné zmínit, že noví klienti mohou čekat po odeslání žádosti i telefonický hovor, který se bude týkat ověření správnosti údajů a dořešení dalších detailů.

Pokud žádáme podruhé či více, těšit se můžeme ještě z rychlejšího vyřízení – a finanční obnos se může objevit na našem bankovním účtu ještě týž den.

Nezbytností pro odeslání žádosti o půjčku Ferratum pomocí online formuláře je samozřejmě i zaškrtnutí čestného prohlášení o uvedení pravdivých informací a souhlasu se smluvními podmínkami.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky