Telefonické prodloužení půjčky Ferratum

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Máte aktivní půjčku u společnosti Ferratum, ale nestíháte splácet? Smluvních pokut se bát nemusíte, a to v případě, že si za drobný poplatek půjčku prodloužíte, což je možné provést až třikrát, a to celkově na 90 dní. Pokud si už v tuto chvíli představujete složité papírování a nutnost dopravy na osobní schůzku, věříme, že se rádi necháte vyvést z omylu – stačí totiž poslat pouhou SMS.

Jednoduché prodloužení půjčky

Půjčku Ferratum lze prodloužit pomocí SMS zprávy, a to velmi snadno. Nejdéle v poslední den splatnosti stačí zaslat SMS na telefonní číslo 736 30 40 30, a to v následujícím formátu:

„FER vaše variabilní číslo vaše rodné číslo počet dnů prodloužení“

Jak již bylo zmíněno, dobu splatnosti můžeme prodloužit až třikrát, a to pokaždé o 7 až 30 dní. Uveďme si i jednoduchý příklad:

Jan Novák má půjčku u společnosti Ferratum, ale nepřišla mu včas výplata a potřebuje půjčku prodloužit o jeden týden. Jeho rodné číslo je 8909999987, variabilní číslo pak 1100644241.

Zašle SMS zprávu ve formátu: „FER 1100644241 890999/9987 7“.

Na svůj telefon do 5 minut obdrží odpověď o tom, zda byla jeho žádost o prodloužení půjčky schválena. Rovněž mu dorazí i výše poplatku za prodloužení a nové datum splatnosti. A nejenom jemu – i vám, pokud se půjčku rozhodnete prodloužit.

Prodloužení půjčky online

Pokud se vám nechce zasílat SMS zprávu a máte možnost navštívit internetové stránky www.ferratum.cz/jak-prodlouzit-pujcku, můžete vyplnit formulář online. Výhodou je to, že rovnou uvidíte i výši poplatku, který bude k vratné částce za toto prodloužení připočten. Na rozdíl od SMS vyplníte také vaše jméno, příjmení, výši půjčené finanční sumy a telefonní číslo.

Možnost prodloužení půjčky vám ušetří mnoho strastí a obav z toho, že se dostanete do potíží a zadlužíte se více vzhledem k smluvním pokutám. Proto tuto šanci rozhodně včas využijte!

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky