SMS půjčky

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Pokud se dostanete do situace, kdy je třeba rychle zajistit půjčku menší finanční částky, vystačit si můžete i s mobilním telefonem. Levné SMS půjčky nabízí například společnost Ferratum – půjčit si můžete částku až do 10 000 Kč, a to rychle a jednoduše. Je to ale všechno, co stačí o SMS půjčkách vědět?

Jak fungují SMS půjčky?

SMS půjčky od společnosti Ferratum fungují na velmi jednoduchém principu, díky čemuž je zvládne vyřídit každý. Na webové stránce Pohotovépůjčky.cz můžete vyplnit žádost skládající se z formuláře a nastavení požadované částky i doby splatnosti. A že to nezní jako SMS půjčka? Také ještě není, jen se jedná o jednu z možných variant, která může být pro mnohé o něco pohodlnější. SMS lze zaslat také, a to v tomto formátu:

„FER částka jméno příjmení doba splatnosti rodné číslo číslo OP bankovní spojení adresa město PSČ“

Nemusíte se však obávat toho, že byste se s takto dlouhou SMS zprávou museli trápit pokaždé – jde o podobu žádosti první. Všechny další odeslané ze stejného telefonního čísla mohou být výrazně jednodušší. Vypadat budou takto:

„FER částka doba splatnosti“

Závratné částky za poslání SMS zprávy také nehrozí, jsou totiž učeny tarifem vašeho operátora. (A pokud jsou závratné i tak, je pravděpodobně na čase zauvažovat o změně operátora.)

První SMS půjčka

Krom formátu SMS zprávy má první půjčka i jiné odlišnosti. Jednou z nich je například to, že můžete po odeslání žádosti očekávat telefonický hovor od pracovníka zákaznického servisu, který ještě ověří zadané údaje a může vám rovněž sdělit podrobnosti týkající se vaší půjčky. Peníze obdržíte do 3 dnů poštovní poukázkou, v případě půjček budoucích se však již můžete těšit z toho, že se suma objeví na vašem bankovním účtu do druhého dne.

A zajímavá informace na konec? Vaše první půjčka u společnosti Ferratum do výše 2000 Kč je bez poplatku, díky čemuž se vám naskytuje šance službu bez rizika vyzkoušet.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky