Lze získat SMS půjčku kdykoli? I během víkendu?

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Ve všední den není problém podat žádost o půjčku ve většině společností, v případě, že se objeví nečekaný finanční výdaj během víkendu, je to už potíž. Banky i specializované společnosti mají zpravidla zavřeno. A co s tím? Řešením mohou být SMS půjčky, které lze realizovat 7 dní v týdnu.

SMS půjčka od Ferratum

Právě tuto příjemnou službu nabízí nebankovní společnost Ferratum, jež má pobočky ve 20 zemích světa a spousty spokojených klientů. O půjčku lze prostřednictvím jednoduchého online formuláře či jen SMS zprávy požádat i o víkendu, během kterého se, stejně jako ve všední dny, můžeme těšit z rychlého schvalovacího procesu.

A i když všichni pravděpodobně víme, že banky o víkendech otevřeny nejsou a finanční transakce mezi nimi neprobíhají, nemusíme se bát. Ferratum má řešení i na tento problém- vlastní totiž účet v mnoha českých bankách, díky čemuž může zaslat finanční obnos na účet stejné banky – a klient jej obdrží i v případě, že je víkend. Transakce je rychlá, snadná a pomůže vyřešit vaše trable, a to ať už je sobota či středa.

Co dál nabízí SMS půjčka od Ferratum?

A co ještě bychom měli o této půjčce vědět? Například to, že je krátkodobá, máte tedy možnost vypůjčit si menší sumu peněz (od 500 Kč do 10 000 Kč) až na 30 dní.

Celá částka se splácí jednorázově, pokud však termín splatnosti stíhat nebudete, můžete požádat o prodloužení – a to rovněž formou SMS. Půjčit si mohou jak pracující občané, tak i nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené, důchodci a všichni ostatní – příjmy při sjednávání této půjčky totiž prokazovat nemusíte. Nějaká kritéria pro získání půjčky zde ale přeci jen jsou, a to:

  • Nutnost být občanem České republiky.
  • Věkové rozmezí od 21 do 75 let.
  • Žádné dluhy u společnosti Ferratum.
  • Žádné aktivní půjčky u společnosti Ferratum.

A jestliže tyto kritéria splňujete, můžete o půjčku bez obav zažádat. I o víkendu!

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky