SMS půjčka

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Sjednání úvěrů je poslední dobou čím dál jednodušší a díky nebankovním společnostem, které mají v nabídce finské úvěry už si můžete vyřídit půjčku i přes SMS zprávu. Právě proto se krátkodobé půjčky do 5000 až 10 000 Kč často označují názvem SMS půjčky. Čím se taková SMS půjčka vyznačuje, pro koho je vhodná a kdo ji nabízí?

SMS půjčka je úvěr s menší cílovou částkou, díky které můžete získat libovolnou sumu od 500 až do 10 000 Kč s dobou splatnosti v řádech několika týdnů. Jednou z jejich výhod je to, že díky moderním nebankovním společnostem si můžete přesně nastavit částku, jakou si chcete půjčit, ať už je to 3 999 Kč anebo třeba 7 250 Kč. Podobnou možnost volby máte i u vybírání doby splatnosti, můžete si půjčit peníze jen na pár dnů ale i na dobu až 30 dnů.

Jedním z dalších důvodů, proč je poslední dobou SMS půjčka tak oblíbená, je také snadné a bezproblémové vyřízení této služby. Díky firmám jako Ferratum nemusíte při vyřizování tohoto úvěru vůbec opustit pohodlí vašeho domova, žádost si můžete podat buď přes internet anebo odesláním SMS zprávy ve specifickém tvaru.

I pro dlužníky a nezaměstnané

SMS půjčky patří mezi způsob jak lze získat peníze opravdu extra rychle a to i v případě, že vaše příjmy nejsou zrovna nejvyšší. Při vyplňování žádosti a sjednání půjčky přes SMS totiž není třeba dokládat potvrzení příjmů.

Další výhodou je pak to, že mnohé SMS půjčky získáte i bez nahlížení do registrů dlužníků, takže se nemusíte obávat toho, že by někdo objevil vaše předchozí pochybení zapsané například v centrálním registru dlužníků.

Žádné poplatky předem

Některé nebankovní společnosti vyžadují při vyřízování a schvalování půjčky poplatek předem – buď jako poplatek za administrativu anebo pro ověření vaší identity. Právě zmíněná Ferratum SMS půjčka ale žádné poplatky nemá, není tedy potřeba platit ani 1 Kč.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky