Rychlá půjčka

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Rychlost při vyřizování úvěru je pro mnoho klientů klíčovou vlastností a to je velmi často příčinou toho, že si půjčují peníze raději v nebankovním sektoru než u banky. Schvalování půjček v bankách totiž není zrovna nejrychlejší, jednak po vás budou chtít mnoho formalit - při menších úvěrech minimálně potvrzení výše příjmu, u vyšších půjček výpis z účtu anebo nutnost ručení. Navíc půjčují jen opravdu solventním klientům a tak prověřují všechny registry pro případ, že jste měli někdy v minulosti problémy se splácením půjčky.

Nebankovní rychlá půjčka je oproti bankovnímu úvěru mnohem zajímavější už jen proto, že peníze můžete mít u sebe už během 48 anebo dokonce i během 24 hodin. Jak je to možné?

Úvěrové společnosti, které mají rychlé půjčky v nabídce totiž pracují s maximální efektivitou a schvalují žádosti v pracovní dny během několika desítek minut. Vám tedy postačí pouze vyplnit online žádost u vybraného poskytovatele, zvolit si cílovou částku a počkat na schválení. Nemusíte nikam chodit a zdržovat se na pobočkách, jen počkáte na instrukce, které vám zašlou emailem.

  • Půjčky i bez dokládání příjmů
  • Jedním z častých důvodů, proč banky klientovi úvěr neschválí, je to, že nemá dostatečně vysoké příjmy a není tak v očích banky dostatečně solventní k získání půjčky. U nebankovních společností je to však jinak, tyto firmy mají nastavené vlastní, mnohem mírnější podmínky. Díky tomu, že nabízí rychlé půjčky i bez doložení příjmů si zde mnohou půjčit například tyto skupiny obyvatel:
  • zaměstnanci s nízkým příjmem
  • studenti
  • začínající podnikatelé a OSVČ
  • senioři a důchodci

Rychlá půjčka do 12 000 na účet

Jestliže potřebujete půjčit částku od 500 Kč až do 12 000 Kč rychle, bezpečně a přitom snadno, je rychlá půjčka rozhodně vhodnou volbou. Díky převodu na účet můžete mít peníze u sebe ještě v den podání žádosti. Novým klientům sice posílá úvěrová společnost peníze kvůli schvalování účtu o něco později, výhodou je zde však to, že noví zákazníci mají první půjčku naprosto zdarma.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky