Půjčky do výplaty

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Ocitli jste se v problematické finanční situaci před výplatou a chybí vám pár tisíc korun? Jestliže nemáte nikoho z rodiny ani z vašich blízkých, kteří by vám mohli pomoct, pak nejspíše nezbývá nic jiného než si půjčit peníze formou úvěru. Kde se dá ale sehnat půjčka do výplaty, kterou budete mít vyřízenou rychle, nejlépe ještě dnes a nebudete muset řešit složité papírování? Jednou z nejčastějších možností je volba krátkodobé půjčky z nebankovního sektoru, která je určena přímo pro takovou situaci.

Výhodnost půjčky do výplaty spočívá totiž v možnosti získání peněz i do jednoho dne, stačí vám pouze rychle vyplnit žádost o půjčku. Online formulář, který funguje jako žádost najdete přímo na internetových stránkách poskytovatele a tak je celý proces maximálně zjednodušený, vše vyřídíte přes internet.

Komu je určena?

Jistě vás zajímá, zda budete schopni splnit požadavky pro schválení vaší žádosti. Například banky nebo velké úvěrové společnosti mají požadavky na bonitu klienta a tak je potřeba prokazování příjmů, výpisy z účtů a nahlížení do registrů dlužníků. Všechno tohle ovšem u rychlé půjčky do výplaty odpadá, stačí pokud splníte věkový limit (více než 20 let, méně než 75 let).

Další podmínkou je nutnost vlastního bankovního účtu. Bankovní konto je potřeba k tomu, aby vám mohl poskytovatel půjčky před výplatou doručit vaše peníze včas a zároveň si tímto způsobem prověřil vaši identitu. V případě, že dáváte přednost zasílání peněz poštovní poukázkou, můžete jako ověřený zákazník při další půjčce zvolit tuto metodu.

Prověřování klienta probíhá pouze při první půjčce telefonicky, nemusíte tedy nikam chodit, vše je bez osobní schůzky. Jakmile však první půjčku získáte, jste za vodou a můžete si půjčovat kdykoliv opakovaně a peníze pak získáte ještě v den podání žádosti.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky