Půjčky do 12tisíc

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Široká nabídka půjček dnes umožňuje výběr vhodného úvěrového produktu přesně pro vaši situaci, díky čemuž můžete jednak ušetřit na úrocích a navíc se nemusíte zbytečně zdržovat komplikovanými schvalovacími procesy. Množství úvěrových společností, mezi které se řadí například firma Ferratum Czech, nabízí právě menší půjčky, které využijete například před výplatou anebo v případě nutnosti krátkodobé finanční pomoci. Tyto malé půjčky jsou poskytovány v částkách od 500 až do 12tisíc korun, což bývá ideální částka právě pro výpomoc před výplatou.

Proč využít okamžité půjčky do výplaty?

Výhod malé půjčky do 12tisíc je několik. Začněme například u podmínek, které dané úvěrové společnosti vyžadují. Většinou vám k získání této krátkodobé ("finské") půjčky postačí, když nebudete dané společnosti nic dlužit, nebudete mít zápis v registrech dlužníků a budete splňovat věkové limity (starší 18 let a mladší 63 let).

Nepožadují dokazování příjmů, nemusíte tedy shánět potvrzení od zaměstnavatele anebo dokazovat vaše výdělky daňovými přiznáními.

K získání úvěru taky nebudete potřebovat žádného ručitele, nevyžadují tedy ani zástavu nemovitosti. Vše co budete k získání rychlé půjčky do 12tisíc potřebovat je občanka a bankovní účet. Ani ten však není podmínkou (při opakované půjčce), protože právě zmíněná firma Ferratum Czech vám pošle peníze i složenkou.

Mezi další výhody pak rozhodně patří rychlé sjednání a vyřízení. Schválení vaší žádosti a odeslání peněz může být totiž vyřízeno během několika dnů, v případě, že se řadíte mezi opakované klienty pak není problém získat penízedo 24 hodin (jestliže si necháte peníze poslat poštovní poukázkou se doba prodlužuje).

Další velkou výhodou je pak první půjčka zdarma, kterou nabízí mnoho poskytovatelů krátkodobých půjček. Pokud si tedy u takovéto úvěrové společnosti berete první půjčku, nemusíte za půjčení peněz platit ani korunu navíc, jde o naprosto bezúročnou půjčku.

Sjednat takový úvěr si můžete velmi snadno přes internet. Potřebujete k tomu pouze vyplnit online žádost, kterou díky které si můžete ihned podat žádost aniž byste museli někam chodit.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky