Půjčky bez příjmu

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Nedostatečné příjmy jsou velmi častou příčínou zamítnutí žádosti o úvěr, ať už si půjčujete peníze v bance anebo u některé z větších úvěrových společností. Naštěstí pro vás ne každý poskytovatel půjčky vyžaduje dokládání výše příjmu, existují dokonce firmy, které vám půjčku schválí i když žádný příjem nemáte. Určitě by vás zajímalo, o jakou půjčku jde a jak ji můžete získat.

Je potřeba vyhledat vhodného poskytovatele v nebankovním sektoru, kde funguje několik nebankovních společností, které si nastavili podmínky tak, že schválí půjčku takřka každému. Nemusíte tedy hledat vaše daňová přiznání (v případě, že jste OSVČ) anebo si žádat o potvrzení příjmu u svého zaměstnavatele, ale můžete si požádat o úvěr ihned, ještě dnes.

Vyřízení nebankovní půjčky bez příjmu není vůbec nic komplikovaného a zvládnete to i během 15 minut, stačí vám tedy chvilka v práci nebo doma. Do žádosti vyplníte jen nejnutnější údaje k identifikaci a ověření, to je vše.

U konkurenčních nabídek je často potřeba platit poplatek předem a to buď kvůli administrativě, která souvisí se schválením žádosti anebo pro ověření vašeho bankovního účtu. I takhle nutnost u půjčky bez příjmu odpadá a vy se tak nemusíte bát žádného rizika anebo podvodu.

Častým problémem, který trápí mnoho klientů, jež si potřebují půjčit pár tisíc teď hned je jejich zápis v registrech dlužníků. Banky a většina nebankovních společností prověřuje jak bankovní registry, tak i centrální registr dlužníků anebo SOLUS.

Nebankovní půjčka bez příjmu je ale také bez registru, je zde tedy vysoká pravděpodobnost schválení vaší žádosti, i když jste měli v minulosti problémy se placením pohledávek.

Jestli patříte právě vy mezi skupinu obyvatel, která svoje příjmy jen obtížně dokazuje, je tato rychlá půjčka bez příjmu jasnou volbou a lze si ji sjednat ihned, stačí jen vyplnit online žádost.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky