Půjčka pro nezaměstnané

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Rostoucí nezaměstnanost v Česku zatím nejspíše nedosáhla svého vrcholu a bez práce se tak ocitá stále více lidí. Právě tato skupina obyvatel má největší potíže sehnat finanční prostředky potřebné ke každodennímu životu a tak většina z nich nemá žádné rezervy na horší časy. Problém nastane v situaci, kdy horší časy přijdou a oni nemají nikoho, na koho by se obrátili.

Často je nedostatek financí pouze krátkodobý, ovšem se zaplacením nájmu a dalších nutných věcí nikdo nepočká. Právě pro takové případy je tu půjčka pro nezaměstnané, která vám pomůže vaši finanční krizi oddálit a získat vám čas k vyřešení problémů.

Kdo vám ale půjčku tohoto typu nabídne? V bankách řešení určitě nehledejte. Zde je prokázování příjmů podmínkou u každého úvěrového produktu, ať už chcete hypotéku anebo jen malou osobní půjčku. Musíte se tedy obrátit na poskytovatele z nebankovního sektoru, zde jsou šance vyšší.

Půjčku pro nezaměstnané je možné v nebankovním sektoru získat, je však určena jen jako krátkodobá finanční pomoc a tomu tedy odpovídá i cílová částka. Nemůžete čekat, že klientovi, který nemá příjem a často je v registrech někdo půjčí více než 20 000 Kč, proto se půjčka pro nezaměstnané pohybuje v částkách od 1 000 do 10 000 Kč.

To, kolik vám poskytovatel půjčky nabídne záleží na tom, zda jste novým klientem žádající o půjčku poprvé anebo už u dané firmy máte nějaké splacené pohledávky. Prověření klienty mají samozřejmě výhodu v tom, že jim nebankovní společnost schválí půjčku ihned a peníze jim pošle během 10 minut.

Noví klienti sice musí na peníze čekat o něco déle, většinou však získají finance jen o pár dnů později. Navíc díky první půjčce zdarma nemusí platit žádné navýšení.

Komu je určena?

Mezi nejčastější žadatele o tuto nebankovní půjčku patří studenti, důchodci anebo matky samoživitelky na MD.

Půjčka pro nezaměstnané je přizpůsobena na míru právě těmto lidem, kteří nemají čas ani peníze na vyřizování složitých půjček v bance. Sjednání je tak možné online, díky formuláři po internetu. Protože pravděpodobně nemá většina žadatelů moc peněz navíc, nevyžadují se žádné poplatky předem a za dluh platíte úroky samozřejmě až při splácení pohledávky.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky