Půjčka na občanský průkaz

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Poptávce po rychlých půjčkách s co nejnižšími nároky na zákazníka přibývá a právě půjčka na občanský průkaz je takovou, která nejlépe splňuje tato dvě kritéria. K jejímu vyřízení opravdu potřebujeme pouze tento doklad totožnosti, není třeba dokládat výpis z trestního rejstříku či třeba potvrzení o příjmu, na jehož základě by se společnost rozhodovala, zda nám vůbec půjčku udělí.

Vše, co potřebujeme vědět o půjčce na občanský průkaz

Půjčka na občanský průkaz patří do nabídky nebankovního sektoru, poskytují ji tedy soukromé společnosti, které se na tyto služby specializují – ne však bankovní instituce. Z názvu vyplývá, že k této půjčce nepotřebuje žádné další doklady či dokumentaci. Půjčka bývá rychlá, jejím předmětem je obvykle menší suma – stovky či tisíce korun. Jedná se o půjčky krátkodobé, spláceny tedy bývají celé najednou. Počítat musíme s vyšším úrokem, než je ten, který by nám mohla nabídnout banka. Toto negativum se ovšem samo kompenzuje už jen výrazně větší šancí, že naše žádost o půjčku bude úspěšná, pokud tedy zrovna nemáme u dané společnosti nějaký dluh z dřívějška.

Půjčky na občanský průkaz jdou s dobou

Samotná potřeba pouhého občanského průkazu k vyřízení půjčky je velice komfortní záležitost, společnosti nabízející tuto půjčku se nám však celou službu snaží zpříjemnit ještě více. Díky tomu můžeme o půjčku zažádat z pohodlí domova, pomocí online formuláře či SMS. Po odeslání žádosti se nám zejména při půjčce první ještě ozývá strana poskytovatele, pomůže dořešit podrobnosti, a pokud není důvod k zamítnutí žádosti, získáváme půjčku velmi rychle. (Finská půjčka Ferratum)

A co si o tomto typu půjčku myslí ti, kteří ji již dříve vyzkoušeli? Se svou zkušeností se s námi podělil i David z Prahy, kterému je 31 let a pracuje jako číšník v pizzerii:

„Do svého zaměstnání každý den cestuji autem. Nejenom, že je to ten nejpohodlnější způsob, je to pro mě také jediná možnost, jak se do práce dostat včas. I když si dělám finanční rezervy, najednou byla potřeba oprava automobilu, na kterou jsem neměl dostatek peněz – a ty jsem potřeboval opravdu co nejrychleji. Požádal jsem tedy o půjčku, ke které jsem potřeboval jenom občanku. Nemusel jsem běhat po bankách, dokládat svůj příjem. Peníze na opravu auta jsem měl do 3 dnů a jsem za to dodnes velmi vděčný.“

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky