Půjčka na 30 dní

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Zastihla vás nečekaná situace, která vyžaduje jisté finanční prostředky, které bohužel nemáte? Anebo potřebujete půjčit peníze, abyste mohli využít akční nabídky, která je pouze časově omezená, ale bohužel nemáte všechny peníze, které k tomu potřebujete? Právě pro takové situace je vhodná půjčka na 30 dní, která vám může zajistit 5000 až 10 000 Kč do druhého dne.

Jde o typ krátkodobé rychlé půjčky, které jsou nabízeny především v nebankovním sektoru, v nabídce bankovních úvěrů je tedy nehledejte. Nabízí je často nové, ale přesto prověřené a určitě bezpečné úvěrové společnosti, které půjčují i klientům s horší bonitou. Co to znamená?

Půjčky na 30 dní si totiž mohou sjednat například lidé bez zaměstnání, kteří mají nízké nebo minimální příjmy a jinde jim nepůjčí. Stejně tak může být vhodná i pro začínající podnikatele, kteří potřebují rychle získat peníze na start podnikání a chybí jim jen několik tisíc k potřebnému "cash flow".

I když je doba splatnosti na první pohled nepříliš dlouhá, díky prodloužení doby splatnosti za poplatek (což nabízí například nebankovní společnost Ferratum Czech) ji můžete pozdržet až o další 3 měsíce a to za minimální poplatek.

Bezúročná půjčka pro nové klienty

Líbí se vám parametry zmíněné půjčky na 30 dní, ale pořád si nejste úplně jistí? V takovém případě pro vás máme informaci, která vám vaše rozhodnutí usnadní. Firma Ferratum Czech, která patří v Česku mezi vůbec první poskytovatele krátkodobých finských půjček, nabízí zvláštní bonus pro svoje klienty a tím je první půjčka až do 2000 Kč, u níž se neplatí žádné úroky ani navýšení – úvěr máte naprosto zdarma.

Rychlé a pohodlné vyřízení

Mezi další lákavé vlastnosti jejich úvěru patří to, že lze celý proces vyřízení rychlé půjčky provést pohodlně z domu. Stačí vám pouze vyplnění formuláře, který vyplníte přes internet, nemusíte nikam chodit. Stránky dané nebankovní společnosti fungují každý den, nonstop a vy tak můžete bez problému vyplnit žádost i o víkendu.

Půjčky se splatností 30 dní jsou tak vhodné opravdu pro každého, komu chybí pár tisíc korun, ať už je to před výplatou anebo na koupi dárku pro své blízké.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky