Půjčka ihned na účet

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Někdy zkrátka může nastat situace, ve které potřebujete co nejrychleji odeslat splátku za elektřinu, nájem či provést jakoukoliv jinou peněžní transakci. Jenomže co dělat, když finance nedostačují? Trampoty může vyřešit právě půjčka, díky které získáme peníze ihned – a převedeny budou na náš bankovní účet třeba ještě týž den.

Půjčování peněz bývá často ve společnosti odsuzováno, lidé se bojí toho, že by se mohli dostat jednoduše do problémů. Strachovat se však nemusíte. Pokud máte například před výplatou a potřebujete půjčit menší finanční obnos, již předem víte, že budete schopni půjčku brzy a bez potíží splatit. Touto osobní jistotou a sebedůvěrou si ušetříte mnoho starostí.

O rychlé půjčce na účet

Rychlá půjčka ihned na účet je jakousi expresní službou, kterou nabízejí společnosti nebankovního charakteru. Tato půjčka zvládne vyřešit aktuální finanční nedostatek a většinou jsou jejím předmětem menší finanční částky. Ferratum poskytuje právě tento druh krátkodobé půjčky, kterou lze vyřídit z pohodlí domova – pomocí online formuláře či prosté SMS zprávy.

První půjčka s ohledem na českou legislativu musí proběhnout skrze poštovní poukázku, kterou nám peníze přijdou do 3 dnů od schválení žádosti. Při půjčce příští však můžeme mít potřebné finance na bankovním účtu již do 10 minut, a to v případě, že jsme klienty Komerční banky, ČSOB, GE Money či České spořitelny. Půjčit si může každý český občan ve věku od 21 do 75 let, a to finanční částku od 500 Kč do 10 000 Kč.

A jaké jsou výhody této půjčky?

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky