Půjčka do hodiny

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Nebankovní půjčky a úvěry do 5000 až 20 000 Kč lidé využívají stále častěji a proto roste i počet poskytovatelů, kteří vám tento typ úvěrového produktu nabídnou. Právě to je důvodem toho, že lze získat půjčky opravdu velmi rychle a schválení vaší žádosti tak může být i do hodiny.

Mezi klíčové vlastnosti malých nebankovních půjček patří minimální požadavky, rychlé vyřízení a většinou pouze symbolický poplatek, který se platí jen pro ověření bankovního účtu žadatele.

Půjčky do hodiny, které využijete například v situaci, kdy vám chybí pár tisíc před výplatou, navíc můžete získat i bez dokazování vašich příjmů a nenahlíží se ani do všech registrů dlužníků. Jestliže vám tedy bankovní instituce vaši žádost zamítla, nemusíte věšet hlavu a můžete zkusit půjčku u některé z nebankovních společností.

Vyřiďte si půjčku z domu

Sjednání půjčky a vyplnění žádosti můžete provést u vás doma, nebudete k tomu totiž potřebovat nic víc než připojení k internetu a váš mobil. Vyplnění formuláře s žádostí o úvěr je opravdu snadné a nebudou po vás chtít žádné zbytečné údaje – vyplníte jen nejnutnější informace, které jsou potřeba ke schválení vaší žádosti.

Po odeslání formuláře už stačí jen počkat na schválení. To může být v pracovní dny už do hodiny a hned poté jsou vaše peníze odeslány na bankovní účet, který jste zadali do formuláře.

Online půjčka na týden

Rychlou půjčku kterou získáte už během hodiny si můžete sjednat i krátkodobě a ušetřit tak na úrocích. Například u nebankovní společnosti Ferratum můžete získat úvěr se splatností 7 nebo 15 dní, doba splatnosti je zde ale volitelná, takže není problém si vybrat přesný počet dnů.

Jestliže se dostanete do situace, kdy nebude schopni svoje závazky vůči věřitele splatit, není problém si půjčku prodloužit a to až 3x, díky čemuž se doba splatnosti prodlouží o 90 dnů.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky