Půjčka do 24 hodin

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Výplata je ještě daleko, ale vám už dochází peníze? Anebo vás postihla nečekaná nepříjemná situace, která vyžaduje větší výdaje, než můžete ze svého rozpočtu uvolnit? Jestliže nemáte nikoho z blízkých, který by vám rychle pomohl a půjčil nějakou hotovost, pak nezbývá než vyzkoušet půjčky a úvěry.

Pro většinu klientů, kteří hledají půjčky právě v takové situace je klíčovým parametrem rychlost vyřízení půjčky a získání peněz. Nejlepší variantou by byla samozřejmě půjčka do 24 hodin, lze ji ale tak rychle získat?

Určitě to možné je, musíte si však vybrat vhodného poskytovatele. Mnohým z vás se jistě už někdy stalo, že jste si vyřizovali půjčku od banky – v takovém případě jste jistě zjistili, že tady vám peníze během 24 hodin nedají, proces získání a schválení úvěru je zde na delší dobu. Řešením tedy může být druhá varianta a tou jsou nebankovní půjčky.

Mnoho úvěrových společností dnes právě rychlostí úspěšně konkuruje bankovním institucím, takže je tu šance i pro vás. Nejen rychlost je ovšem jejich předností, jejich úvěry mohou mít pro vás další výhody.

Díky tomu, že si tito "investoři", kteří vám mohou půjčit částky od pár stovek korun až do několika tisíc, nastavují svoje vlastní podmínky, mohou získat úvěr i lidé bez zaměstnání, studenti anebo senioři, kteří nemohou doložit vysoké příjmy.

Tento typ rychlé půjčky, kterou si vyřídíte do 5 minut díky jejich online žádosti, je navíc vhodný i pro zákazníky s horší bonitou. Často se totiž neprověřují všechny registry dlužníků a tak mají šanci i ti, kteří se v minulosti zadlužili a měli problém se splácením.

Peníze v hotovosti nebo na účet

Nebankovní půjčky do 24 hodin vám mohou zajistit peníze převodem na účet, ovšem možnost je tu také pro klienty, kteří vlastní bankovní konto nemají. Ti mohou využít hotovostní půjčky a nechat si potřebné finanční prostředky peníze poslat složenkou.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky