Půjčka dnes

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Chtěli byste získat půjčku ještě dnes a nevíte, u koho si půjčit, abyste měli peníze opravdu rychle, s jistotou a bezpečně? Nebankovní sektor dnes nabízí možnost získat velmi rychle menší půjčky v hodnotě několika tisíc korun s kratší dobou splatnosti. Právě tyto tzv. finské půjčky jsou klienty využívány v situacích, kdy potřebují získat peníze extra rychle, nejlépe ještě dnes.

Finská půjčka je totiž dostupná vlastně ve kteroukoliv dobu a to díky tomu, že k jejímu získání vám stačí pouze vyplnění online žádosti na stránkách vybraného poskytovatele. Nemusíte se zdržovat na pobočkách a vyřizovat nic s úředníky, není potřeba žádná osobní schůzka. Vše vyřídíte pohodlně přes internet klidně doma nebo z kanceláře.

Narozdíl od bankovních úvěrů je totiž půjčka dostupná i bez požadavků, které se týkají vaší bonity a solventnosti. Půjčky jsou tedy dostupné samozřejmě bez nutnosti zástavy nemovitosti a ručitele, není ovšem třeba ani doložení vašeho příjmu anebo nutnost platit administrační poplatky předem.

Potřebujete 5 000 nebo 10 000 Kč dnes?

I když nejsou nebankovní finské půjčky určeny pro financování dražších záležitostí, spoustě klientů menší cílová částka naprosto vyhovuje a je to pro ně naopak výhodou. Jednak proto, že mohou tuto částku získat ještě dnes ale především proto, že úrok z takové sumy není nikterak velký.

To, kolik zaplatíte za navýšení ovšem nezáleží jen na výši půjčky ale také na tom, na jak dlouho si peníze půjčíte. Ovšem díky online kalkulačce není žádný problém vybrat si přesně takovou dobu, jakou potřebujete.

Bonus pro nové klienty

Jestliže vás tato půjčka zaujala a rádi byste díky ní získali potřebné peníze na váš účet dnes, není nic snazšího než vyplnit krátkou žádost o půjčku. Navíc jako nový klient získáte výhodný bonus a tím je první půjčka naprosto zdarma – až do výše 2000 Kč nemusíte platit žádné úroky ani poplatky.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky