Půjčka bez ručení

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Nedostatek finančních prostředků trápí nejen vás ale i mnoho dalších obyvatel naší republiky. Bohužel ne každý může získat půjčku snadno v bance a to kvůli jejich náročným podmínkám. Požadavky na klienta se totiž týkají nejen výše příjmů ale často je nutnost zastavit svoji nemovitost, případně mít člověka, který se za váš dluh zaručí.

Ne každý, kdo poskytuje půjčky, má ovšem v podminkách nutnost ručení. Existují například nebankovní společnosti, u nichž je dostupná i půjčka bez ručení. Nemusíte mít tedy ani vlastní nemovitost a žádného ručitele, postačí vám pouze vaše doklady a bankovní účet. Sjednání je tak mnohem snazší a také mnohem rychlejší než u bankovních úvěrů.

Neúčelová půjčka rychle na účet

Nebankovní společnosti poskytující půjčky bez ručení a ručitele si lidé oblíbili hned z několika důvodů. Mohou totiž díky ní získat finanční prostředky až do 12 000 Kč aniž by museli dokazovat, k jakému účelu vlastně půjčené peníze použijí. Půjčit si tak můžete na zaplacení složenek před výplatou, na dárek pro vaše blízké anebo prostě jen na koupi zboží, které vám udělá radost. Díky nízkým úrokům zbytečně nepřeplatíte a navíc si zvolíte přesně takovou dobu splatnosti, jakou potřebujete.

Co když nestíhám splácet

Důvodem, proč si mnoho lidí bojí půjčit peníze je strach z případných problémů v případě nesplácení. Zde se však bát nemusíte, nebankovní půjčka bez ručení je totiž s možností několikanásobného prodloužení. Standardní doba splatnosti je sice pouze jeden měsíc, ovšem v případě, že na zaplacení pohledávky peníze nemáte, si můžete toto období třikrát prodloužit a odložit tak splátku dluhu o dalších 90 dní.

Jak tuto půjčku získat

Vyřízení půjčky je snadné, stačí vyplnit internetovou žádost na stránkách poskytovatele. Zde uvedete potřebné údaje k identifikaci a pokud splňujete věkové podmínky, bude vás tato nebankovní společnost telefonicky kontaktovat a prověří všechny detaily. Velmi rychle po schválení vaší žádosti (i do 15 minut) je vaše žádost schválena a peníze odeslány na váš účet v bance.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky