Půjčka bez registru

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Stále více klientů, kteří si chtějí žádat o půjčku, mají žádost zamítnutou kvůli jejich zápisu v registru dlužníků. Registry dlužníků se tak staly noční můrou mnoha lidí, kteří se ocitli v kritické situaci, chybí jim peníze a potřebují si půjčit. Existuje ovšem šance i pro takové zákazníky a tou je půjčka bez registru.

Taková půjčka je nabízena úvěrovými společnostmi, které registry neprověřují. Nemusíte se tedy obávat toho, že objeví vaše pochybení zapsané v bankovním anebo centrálním registru dlužníků.

Výše této půjčky se pohybuje v hodnotě několika tisíc korun, například nebankovní společnost Ferratum Czech s.r.o., která patří mezi poskytovatele, kteří do registrů nenahlíží, vám půjčí až 10 000 Kč. Důležitá je ovšem to, zda si u nich půjčujete peníze poprvé anebo jste si u nich už někdy v minulosti půjčku vzali.

Noví zákazníci, kteří mají zájem o půjčku bez registru mají nárok na bonus, kterým je první půjčka zdarma. Snadno tak díky této službě získáte půjčku až do 2000 Kč, u které nebudete platit ani 1 Kč za půjčení peněz navíc.

Pro stálé klienty je výhody zase v tom, že cílová částka u tohoto úvěrového produktu může dosáhnout až na zmíněnou maximální částku 10 000 Kč. Díky tomu, že jsou stálí klienti už prověření z minulých půjček, mohou získat peníze na svůj účet do 24 hodin, tedy ještě v den podání žádosti.

Půjčka bez registru z nebankovního sektoru má kromě těchto výhodných vlastností i další pozitiva, mezi které patří například to, že není třeba ručení, neplatíte žádný poplatek předem a nedokládat účel půjčených peněz.

Navíc si v případě neschopnosti splácet můžete dobu splatnosti prodloužit (za poplatek) a díky tomu získat čas v řádu několika měsíců. Půjčku lze prodloužit celkem třikrát, vždy je ale třeba poplatek uhradit.

Jestliže trpíte nedostatkem financí a jste vedeni bankovních registrech, centrálním registru anebo v registru SOLUS může být tato půjčka bez registru vaší šancí jak získat peníze, které potřebujete.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky