Půjčka bez poplatku

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

V nebankovním sektoru najdete mnoho zajímavých a na první pohled také výhodných půjček s nízkým úrokem anebo minimálními požadavky. Ne vždy jde však o solidní nabídky, často je problém s tím, že daná nebankovní společnost po klientovi vyžaduje vysoké poplatky předem, což je rozhodně rizikové.

Ne všechny nebankovní úvěry jsou ale s podmínkou vysokých poplatků, díky široké nabídce poskytovatelů je samozřejmě dostupná i půjčka bez poplatku předem. Díky takové půjčce si můžete požádat o částku například 5000 nebo 10 000 Kč velmi rychle a snadno.

Půjčka bez poplatku se totiž sjednává formou online žádosti – stačí vám vyplnit jeden formulář na internetu, to je vše. Poplatek předem zde neplatíte opravdu žádný, nemusíte se obávat žádných skrytých výdajů pro administrativu nebankovní společnosti ani ověřovacího poplatku 1 Kč předem.

Vše pohodlně i bez osobní schůzky

Rychlá půjčka bez poplatku z nebankovního sektoru je asi nejsnazší cesta k získání úvěru. Podat žádost si totiž můžete ihned, ať už je pracovní den anebo víkend. Schválení probíhá v pracovní dny během několika desítek minut a není tak problém mít potřebné peníze na účtu ještě dnes.

Díky online kalkulačce na stránkách poskytovatele si vyberete potřebnou částku a dobu splatnosti a hned se tak dozvíte, kolik za půjčku přeplatíte. Vybrat si tak můžete úvěr přesně na míru a nepřeplatíte ani o 1 Kč navíc, než si zvolíte.

Půjčuji si poprvé, jak na to

Jestliže si u nás berete první půjčku, pak pro vás máme dobrou zprávu. Můžete si u nás půjčit až 2000 Kč a odpustíme vám úroky a navýšení. Můžete si tak snadno otestovat, jak naše služby fungují. Stačí vyplnit online žádost na našem webu a počkat, až vás kontaktuje náš telefonní zástupce. Ten vám vysvětlí všechny potřebné detaily a prověří, zda si skutečně půjčujete vy. Poté už stačí počkat pár dnů a peníze vám dorazí složenkou až domů.

Jakmile splatíte první půjčku, můžete si půjčit znovu a tentokrát je možnost převodu peněz na účet, což je samozřejmě mnohem pohodlnější a rychlejší.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky