První půjčka zdarma

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Máte špatné zkušenosti s půjčkami u různých společností či se chystáte požádat o vůbec první půjčku? Pakliže ano, určitě s úsměvem uvítáte výhodu, kterou pro své zákazníky připravila společnost Ferratum. Nabízí totiž možnost první SMS půjčky Ferratum do 2000 Kč bez poplatku.

A proč tak atraktivní nabídka?

Nabídka společností, které poskytují půjčky je poměrně veliká, ne všechny však mají pro klienty připravené příjemné podmínky. U Ferratum si můžete nyní stupeň komfortu při půjčování financí vyzkoušet a poté se rozhodnout, zda se s žádostí o půjčku na tuto společnost obrátíte i v budoucnu.

Jedná se o první krok k zákazníkovi a natažení pomocné ruky – a záleží pouze na něm, zda tuto finanční pomoc přijme, či se naopak rozhodne pro jinou možnost. Krátkodobé půjčky od Ferratum mohou dobře posloužit pro pokrytí nečekaných nákladů, mezi které patří například nutná koupě nového spotřebiče i zaplacení opravy toho staršího. A že by vás půjčky mohly dostat do problémů? Pokud vše budete řešit s chladnou hlavou a dobře zvážíte své možnosti, zvládnete s touto malou výpomocí vše potřebné!

Jak získat první SMS půjčku Ferratum zdarma?

Jednoduše! Stačí vpravo vyplnit žádost v podobě jednoduchého online formuláře, ve kterém uvedete své jméno, číslo občanského průkazu, adresu a další základní údaje.

Pokud máte zájem o půjčku bez poplatků, nesmí její výše přesáhnout 2000 Kč. Zvolená suma vám bude po schválení zaslána poštovní poukázkou, v případě budoucích půjček však není problém ani se zasláním financí na bankovní účet. Společně s půjčenými financemi vám poštou dorazí i faktura s veškerými údaji o splátce – ta bude jednorázová a lze ji uskutečnit jak bankovním převodem, tak vložením hotovosti na účet či poštovní poukázkou. Nutné je však uvést variabilní symbol uvedený na faktuře.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky