Potřebuji půjčku

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Získání půjčky bez stálého zaměstnání je i přes současnou moderní dobu stále veliký problém. U banky i mnohých soukromých společností je žadatel bez šance, schválení jeho žádosti totiž může být pro danou firmu velice rizikové. Ale jsou takové společnosti, které chápou potřeby nezaměstnaných – a věřte, že ať už jste v důchodu, na mateřské či marně hledáte práci, máte stále šanci sehnat seriózní půjčku. Jen je třeba dobře vybírat.

Jak na to?

Pokud víme, že jsme schopni splatit svůj závazek, můžeme i bez zaměstnání (a tedy bez doložení pravidelných příjmů) požádat o krátkodobou půjčku. Právě tu nabízí společnost Ferratum svým klientům, a to s možností půjčit si libovolnou finanční sumu od 500 Kč do 10 000 Kč až na 45 dní a s možností prodloužení. A jestli je výše půjčky nějak omezena pro nezaměstnané? Rozhodně ne! Podmínky jsou pro všechny stejné. Žadatel musí patřit do věkové kategorie 21 – 75 let a být občanem České republiky. Důvodem k zamítnutí žádosti je však již jedna aktivní půjčka či dluh u společnosti Ferratum.

Pokud jsme novými klienty, měli bychom však počítat i s tím, že si poprvé můžeme vypůjčit částku nikoli do 10 000 Kč, nýbrž do 3000 Kč. Částka nám dorazí poštovní poukázkou do 3 dní a požádat o ni můžeme například prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Druhá a další půjčka však může být již do 10 minut na bankovním účtu klienta, a to až do zmíněné výše 10 000 Kč.

Mám šanci i u banky?

Zvláště pokud potřebujeme vypůjčit větší finanční sumu v řádech desetitisíců, obracíme se častěji na bankovní instituce. Bez zaměstnání a doložení příjmů to však jde velmi těžko – tento doklad totiž bývá nezbytnou podmínkou pro schválení naší žádosti. A nejenom to – banka bude chtít znát krom výše příjmu i účel úvěru, případně se bude zajímat o majetek žadatele. Možností je však ručení nemovitostí, a to při žádosti o půjčku do 50 % její odhadní ceny.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky