Nebankovní půjčky

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Nebankovní půjčky jsou jakýmsi trendem současné doby a český i zahraniční trh je plný společností, které je nabízejí. Ne všechny za výhodných podmínek, proto je třeba vybírat pečlivě – nebankovní půjčka nemusí být žádným zlem, je však třeba ji uzavřít se společností, která má dlouhou tradici na trhu, dobré reference a klientelu, která se ráda a bez obav vrátí.

Pokud máte o nebankovní půjčku zájem, je třeba o ní také zjistit něco více. Jak již název napovídá, poskytuje ji instituce nebankovní, obvykle tedy specializovaná firma. Poskytovatelem však nemusí být jenom takováto společnost, jednat se může i soukromého investora. Typickým rysem nebankovní půjčky je vyšší úrok, na druhé straně však i nižší náročnost na žadatele a snaha vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro všechny klienty.

Jaké známe nebankovní půjčky?

Tyto půjčky lze dále ještě trochu rozdělit, proto si v tom pojďme udělat pořádek. Máme:

  • Krátkodobé nebankovní půjčky (půjčky, jejichž maximem bývá 10 000 Kč, jsou zhruba na měsíc či dva a splácejí se celé najednou)
  • Nebankovní půjčky střední velikosti (v tomto případě se jedná obvykle o půjčky v řádech desetitisíců a je třeba doložení pravidelného příjmu)
  • Americké nebankovní hypotéky (půjčka až statisíců, která je zajištěna nemovitostí)

Výhody nebankovních půjček

I když už jsme zmínili vyšší úrok, který lze považovat za negativum, je nutné říci, že nebankovní půjčky mají výhod mnoho. Jsou svým způsobem pohodlné a lze je často zařídit z domova – on-line a bez nutnosti kamkoliv docházet, jednat. Vyřízení je rychlé, nároky na klienty jsou (zvláště u půjček krátkodobých) menší. Půjčky jsou navíc bezúčelové, lze je tedy použít na financování jakýchkoliv potřeb.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky