Malá půjčka

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Žádost o půjčku dnes určitě není nic, za co byste se museli stydět - v dnešní době si půjčuje peníze takřka každý. Ne všichni ale mohou získat klasickou bankovní půjčku a ne vždy mají banky pro své klienty vhodnou nabídku. Nedostatkovým zbožím jsou například malé půjčky, které vám sice zajistí jen menší sumu, většinou do 5000 nebo 10 000 Kč, ovšem jsou zde minimální poplatky a za navýšení tak nepřeplatíte více než pár stovek korun. Díky svým vlastnostem jsou takové menší půjčky vhodné například pro studenty, kterým chybí pár tisíc na zaplacení bydlení anebo pro maminky na MD, které hledají krátkodobu finanční výpomoc.

Jestliže hledáte i vy způsob, jak si půjčit třeba 6 tisíc korun a rádi byste měli tyto finanční prostředky co nejrychleji na svém bankovním účtu, pak je malá půjčka vhodným řešením vaší situace.

Nebankovní společnosti poskytující tyto půjčky, mají totiž na zákazníky opravdu minimální požadavky a tak je velmi pravděpodobné, že vaši žádost schválí Není totiž nutné prokazovat výši příjmů, výpis z vašeho účtu a dokonce často nezkoumají ani vaši platební morálku v minulosti, takže schválí žádost i těm, kteří mají zápis v registrech dlužníků.

Půjčka ihned i o víkendu

Jelikož si můžete vyřídit žádost o malou půjčku po internetu díky online formuláři, není problém si požádat o peníze o víkendu. Nebankovní společnosti poskytující tyto úvěry sice většinou nepracují v sobotu a v neděli, ale vaši žádost zkontrolují ihned v nejbližší pracovní den.

Peníze na účet nebo složenkou

Ne každý, kdo si potřebuje rychle půjčit má vlastní bankovní účet a tak se mu výběr z půjček značně zúží. Díky malé půjčce například od Ferratum je ale možné využít převod peněz i složenkou. U této firmy můžete navíc při první půjčce získat bonus, kterým je bezúročná půjčka až do 2000 Kč.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky