Krátkodobé půjčky

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Čas od času zkrátka nemusí být naše příjmy dostačující pro pokrytí veškerých nákladů či se dostaneme do situace, kdy potřebujeme zaplatit nějaký nečekaný výdaj. Právě pro takovéto situace tu jsou půjčky krátkodobé, díky kterým si můžeme vypůjčit peníze na nepříliš dlouhou dobu – třeba jen na těch pár dnů, kdy čekáme na výplatu.

Počáteční částkou krátkodobých půjček obvykle bývá pár stovek, třeba 500 Kč. Sumou maximální je v tomto případě nejčastěji 10 000 Kč, u některých společností je přitom možné částku ještě o pár tisíc navýšit. Doba splatnosti se u jednotlivých firem či bankovních institucí liší, klasicky však bývá dlouhá od jednoho týdne do 30 či 45 dní. Celá vypůjčená částka se navíc u tohoto typu půjčky obvykle splácí najednou. Jestliže společnost nabízí prodloužení doby splatnosti, je to jedině plus pro Vás.

A jaké jsou požadavky k poskytnutí krátkodobé půjčky? Obvykle ne příliš veliké, vzhledem k menším částkám i kratší době splatnosti je možné poskytnout klientům půjčku i bez prokázání finančních příjmů. Důraz je však často kladen na bonitu klienta u dané společnosti – není totiž možné dostat další půjčku, pokud zde již jednu máte.

Kdy lidé žádají o krátkodobé půjčky?

O krátkodobou půjčku velice často žádají lidé, kteří mají třeba 10 dní před výplatou, ale naléhavě potřebují pokrýt nějaký nečekaný výdaj. Tím může být například porouchané auto, které je třeba nechat spravit či nutný nákup nového spotřebiče do kuchyně. Výjimkou není ani žádost o krátkodobou půjčku před Vánoci. Důvod půjčky však uvádět nemusíte.

A co říkají statistiky?

Pokud se podíváme na půjčky a úvěry z celorepublikového hlediska, splácí zhruba třetina českých obyvatel. Devadesát pět procent z nich přitom své závazky zvládá svědomitě, proto, pokud zvážíte své možnosti, jistě v případě potřeby zvládnete půjčku i vy. Stačí jen dobře odhadnout své příjmy a výdaje a dobře zvážit částku i dobu, do které jste schopni svůj závazek splatit.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky