Kde získat finanční pomoc?

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace, pravděpodobně budete řešit otázku, jak rychle získat peníze navíc. Pokud máte právě před výplatou a finance opravdu potřebujete ihned, je nejvhodnější sáhnout pro půjčku, kterou jednorázově splatíte za pár dní. Při výběru společnosti pro získání finanční pomoci formou půjčky je samozřejmě třeba dávat pozor na serióznost dané firmy. Zvláště, pokud si půjčujete poprvé, je vhodné vybrat takovou společnost, která má již zavedenou tradici, její pracovníci dobře poradí a skutečně pomohou.

Jaké rychlé způsoby pro získání finanční pomoci máme?

Finanční pomoc prostřednictvím půjčky samozřejmě získáme od mnohých společností – jen na českém trhu je jejich nabídka opravdu široká. Ne všechny jsou však stejně výhodné – některé mají zbytečně vysoké úroky či nejednají čestně.

Vybírat bychom měli podle toho, jakou půjčku vlastně potřebujeme. A jaké jsou jejich druhy?

Půjčka od banky

Půjčka od banky může být dobrou volbou, a to zejména díky nízkým úrokům. Problémem je ovšem na druhé straně i dlouhá doba stanovená pro vyřízení a nutnost většího papírování. Bude třeba doložit více dokladů, absolvovat jednání v bance. Pokud ale potřebujete větší sumu, je banka jistotou.

Půjčka od nebankovní instituce

Ve zkratce si představme tři hlavní typy nebankovních půjček:

Jestliže je naším cílem rychlá finanční „injekce“ menší velikosti (do 10 000 Kč), je pak zvláště společnost Ferratum skvělou volbou. Půjčku lze vyřídit rychle, pomocí online formuláře či třeba jen pouhé SMS zprávy. Požádat o ni může jakýkoli český občan ve věku od 21 do 75 let, a to i v případě, že je nezaměstnán či se jedná o maminku na mateřské dovolené nebo seniora v důchodu. Půjčit je možné finanční sumu od 500 Kč do již zmíněných 10 000 Kč. A co ještě tato služba nabízí?

  • Možnost prodloužení doby splatnosti, které lze zařídit SMS zprávou.
  • Půjčku bez ručitele a bez dokládání výpisu z trestního rejstříku.
  • Půjčka je bez úroku – pouze s poplatkem za vyřízení.
  • První půjčka pro nové klienty do 2000 Kč bez poplatku.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky