Jak získat půjčku?

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Získání půjčky v současném světě, zejména v případě malých finančních částek, nebývá příliš velký problém, poskytovatelů je totiž přehršel. I tak je ale nutné vědět, že se požadavky jednotlivých bank a nebankovních institucí od sebe v mnohém liší. Jako první možnost se nám naskýtá půjčka od banky, a to zcela jistě kvůli menšímu úroku. Ale nebývá to snadné.

Získat půjčku od banky je často velký problém

A proč? Už jen z toho důvodu, že musíme doložit velké množství dokladů. Ve většině případů, které jsou pro nás výhodné úrokem a ostatními podmínkami, banka požaduje doložení pravidelného příjmu. Pokud tedy patříte mezi maminky na mateřské dovolené, nezaměstnané, seniory v důchodu či menší podnikatele, můžete narazit na problém, skrz který se zkrátka nelze dostat.

Dalším požadavkem banky je pak zcela jistě výpis z trestního rejstříku, který musí být samozřejmě čistý. S nutností ručitele či ručením nemovitostí se také setkáváme velmi často. Pokud k tomu všemu přičteme všechno papírování a osobní schůzky v bance, často se rádi obrátíme spíše na společnost nebankovního charakteru – a to zvláště v případě, že nám jde o půjčku menší finanční částky.

Půjčka od Ferratum, kterou můžeme získat snadno

Finskou půjčku do výše 10 000 Kč od společnosti Ferratum můžete získat bez problémů – a ještě k tomu rychle i pohodlně. A jakéže jsou tedy podmínky k tomu, aby naše žádost o ni byla schválena?

  • Věkové rozmezí žadatelů od 21 do 75 let.
  • Žádné dluhy u společnosti Ferratum.
  • Žádné již aktivní půjčky u společnosti Ferratum.
  • Občanství České republiky.

Tuto půjčku navíc získáte opravdu jednoduše. Stačí vyplnit formulář na webových stránkách či zaslat jednoduchou SMS. V žádosti vyplňujete jak výši sumy, kterou byste si rádi vypůjčili (v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč), tak i dobu splatnosti. Pokud jste si již v minulosti půjčovali u Ferratum a není žádný důvod k zamítnutí žádosti, můžete se těšit z peněz na vašem bankovním účtu třeba ještě týž den.

Pakliže jde o vaší první půjčku, je to o něco složitější – ale stále velmi pohodlné. Jediný rozdíl je v tom, že vás po odeslání žádosti pověřený pracovník ještě telefonicky zkontaktuje, ověří údaje uvedené na žádosti a probere s vámi případné detaily. První půjčka vám z důvodu českých zákonů dorazí poštovní poukázkou, a to do 3 dní od schválení žádosti.

Všechny články


Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky