Články a návody

  • 1. Vyplníte online žádost
  • 2. Vše je vyřízeno do 10 minut
  • 3. Peníze u vás na účtu

Žádost o půjčku online

Online formulář (vpravo) po potencionálních žadatelích požaduje pouze nutné minimum informací. Mezi ty patří například suma, kterou byste si rádi půjčili.

Jak si správně vybrat půjčku?

Velká část z nás zná tu úvahu. Půjčit či nepůjčit? Pokud to vaše finanční situace vyžaduje a opravdu už to nejde jinak, samozřejmě pro možnost půjčky sáhnete. Jestliže nás v těchto chvílích však tíží i čas, saháme obvykle po půjčkách nebankovních a vybíráme z celé řady společností.

Jak vypočítat úrok?

Výpočet takovéhoto úroku nejčastěji používáme v případě, že chceme porovnat nabídky jednotlivých bank a nebankovních společností – a snažíme se vybrat tu nejlepší.

Jak získat půjčku?

Získání půjčky v současném světě, zejména v případě malých finančních částek, nebývá příliš velký problém, poskytovatelů je totiž přehršel. I tak je ale nutné vědět, že se požadavky jednotlivých bank a nebankovních institucí od sebe v mnohém liší.

Kde získat finanční pomoc?

Finanční pomoc prostřednictvím půjčky samozřejmě získáme od mnohých společností – jen na českém trhu je jejich nabídka opravdu široká. Ne všechny jsou však stejně výhodné – některé mají zbytečně vysoké úroky či nejednají čestně.

Krátkodobé půjčky

Čas od času zkrátka nemusí být naše příjmy dostačující pro pokrytí veškerých nákladů či se dostaneme do situace, kdy potřebujeme zaplatit nějaký nečekaný výdaj.

Lze získat SMS půjčku kdykoli? I během víkendu?

Ve všední den není problém podat žádost o půjčku ve většině společností, v případě, že se objeví nečekaný finanční výdaj během víkendu, je to už potíž.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou jakýmsi trendem současné doby a český i zahraniční trh je plný společností, které je nabízejí.

Půjčka ihned na účet

Rychlá půjčka ihned na účet je jakousi expresní službou, kterou nabízejí společnosti nebankovního charakteru. Tato půjčka zvládne vyřešit aktuální finanční nedostatek a většinou jsou jejím předmětem menší finanční částky.

Půjčka na občanský průkaz

Poptávce po rychlých půjčkách s co nejnižšími nároky na zákazníka přibývá a právě půjčka na občanský průkaz je takovou, která nejlépe splňuje tato dvě kritéria. K jejímu vyřízení opravdu potřebujeme pouze tento doklad totožnosti.

Půjčka versus úvěr

Půjčka a úvěr jsou dva velmi často zaměňované pojmy, proto se jim právě v dnešním článku dostane patřičné pozornosti. A že půjčujeme od známých, pro úvěr musíme do banky?

Potřebuji půjčku

Získání půjčky bez stálého zaměstnání je i přes současnou moderní dobu stále veliký problém. U banky i mnohých soukromých společností je žadatel bez šance, schválení jeho žádosti totiž může být pro danou firmu velice rizikové.

První půjčka zdarma

Máte špatné zkušenosti s půjčkami u různých společností či se chystáte požádat o vůbec první půjčku? Pakliže ano, určitě s úsměvem uvítáte výhodu, kterou pro své zákazníky připravila společnost Ferratum.

SMS půjčky

SMS půjčky od společnosti Ferratum fungují na velmi jednoduchém principu, díky čemuž je zvládne vyřídit každý. Na webové stránce Pohotovépůjčky.cz můžete vyplnit žádost skládající se z formuláře a nastavení požadované částky i doby splatnosti.

Telefonické prodloužení půjčky Ferratum

Máte aktivní půjčku u společnosti Ferratum, ale nestíháte splácet? Smluvních pokut se bát nemusíte, a to v případě, že si za drobný poplatek půjčku prodloužíte, což je možné provést až třikrát, a to celkově na 90 dní.

Půjčky do 12tisíc

Výhod malé půjčky do 12tisíc je několik. Začněme například u podmínek, které dané úvěrové společnosti vyžadují.

Půjčka do 24 hodin

Pro většinu klientů, kteří hledají půjčky právě v takové situace je klíčovým parametrem rychlost vyřízení půjčky a získání peněz. Nejlepší variantou by byla samozřejmě půjčka do 24 hodin.

Půjčka do hodiny

Půjčky do hodiny, které využijete například v situaci, kdy vám chybí pár tisíc před výplatou, navíc můžete získat i bez dokazování vašich příjmů a nenahlíží se ani do všech registrů dlužníků.

Půjčka na 30 dní

Zastihla vás nečekaná situace, která vyžaduje jisté finanční prostředky, které bohužel nemáte? Anebo potřebujete půjčit peníze, abyste mohli využít akční nabídky, která je pouze časově omezená, ale bohužel nemáte všechny peníze, které k tomu potřebujete? Právě pro takové situace je vhodná půjčka na 30 dní.

SMS půjčka

SMS půjčka je úvěr s menší cílovou částkou, díky které můžete získat libovolnou sumu od 500 až do 10 000 Kč s dobou splatnosti v řádech několika týdnů. Jednou z jejich výhod je to, že díky moderním nebankovním společnostem si můžete přesně nastavit částku, jakou si chcete půjčit, ať už je to 3 999 Kč anebo třeba 7 250 Kč.

Rychlá půjčka

Úvěrové společnosti, které mají rychlé půjčky v nabídce totiž pracují s maximální efektivitou a schvalují žádosti v pracovní dny během několika desítek minut.

Online půjčka

Online půjčky najdete především v nebankovním sektoru, zde totiž existuje několik poskytovatelů úvěrů, které mají vlastní webové stránky i možností sjednání půjčky přes web.

Malá půjčka

Jestliže hledáte i vy způsob, jak si půjčit třeba 6 tisíc korun a rádi byste měli tyto finanční prostředky co nejrychleji na svém bankovním účtu, pak je malá půjčka vhodným řešením vaší situace.

Půjčka dnes

Narozdíl od bankovních úvěrů je totiž půjčka dostupná i bez požadavků, které se týkají vaší bonity a solventnosti. Půjčky jsou tedy dostupné samozřejmě bez nutnosti zástavy nemovitosti a ručitele, není ovšem třeba ani doložení vašeho příjmu anebo nutnost platit administrační poplatky předem.

Půjčka bez registru

Taková půjčka je nabízena úvěrovými společnostmi, které registry neprověřují. Nemusíte se tedy obávat toho, že objeví vaše pochybení zapsané v bankovním anebo centrálním registru dlužníků.

Půjčka bez ručení

Ne každý, kdo poskytuje půjčky, má ovšem v podminkách nutnost ručení. Existují například nebankovní společnosti, u nichž je dostupná i půjčka bez ručení. Nemusíte mít tedy ani vlastní nemovitost a žádného ručitele, postačí vám pouze vaše doklady a bankovní účet.

Půjčka pro nezaměstnané

Často je nedostatek financí pouze krátkodobý, ovšem se zaplacením nájmu a dalších nutných věcí nikdo nepočká. Právě pro takové případy je tu půjčka pro nezaměstnané, která vám pomůže vaši finanční krizi oddálit a získat vám čas k vyřešení problémů.

Půjčka bez poplatku

V nebankovním sektoru najdete mnoho zajímavých a na první pohled také výhodných půjček s nízkým úrokem anebo minimálními požadavky. Ne vždy jde však o solidní nabídky, často je problém s tím, že daná nebankovní společnost po klientovi vyžaduje vysoké poplatky předem, což je rozhodně rizikové.

Půjčky bez příjmu

Je potřeba vyhledat vhodného poskytovatele v nebankovním sektoru, kde funguje několik nebankovních společností, které si nastavili podmínky tak, že schválí půjčku takřka každému.

Půjčky do výplaty

Ocitli jste se v problematické finanční situaci před výplatou a chybí vám pár tisíc korun? Jestliže nemáte nikoho z rodiny ani z vašich blízkých, kteří by vám mohli pomoct, pak nejspíše nezbývá nic jiného než si půjčit peníze formou úvěru.Žádost o SMS půjčku

Nebankovní půjčka pro nové klienty do 2000Kč bez poplatku!


Spokojení žadatelé o půjčku

Informace o půjčce

Hledáte dostupnou kvalitní krátkodobou půjčku? Společnost Ferratum nabízí ověřený finanční produkt a stabilní zázemí firmy s desítkami poboček po celé ČR. Potřebujete rychle půjčit a nemáte čás na složité smlouvy?

Více

Nejčastější dotazy

Jaké jsou podmínky k získání rychlé půjčky? Potřebuji k získání půjčky doklady o potvrzení příjmu? Jaké jsou úroky z půjčky? Za jak dlouho obdržím vypůjčené peníze? Za jak dlouho musím vrátit půjčku zpět?

Více

Půjčka před výplatou

Půjčte si 500 až 12.000 před výplatou. Vrátit je můžete až za 30 dní. Půjčku můžete mít ihned do 10 min na vašem účtu bez dokazování přijmu, bez ručitele, bez registru, bez osobní schůzky, po internetu z pohodlí vašeho domova.

Více
© PohotovéPůjčky.cz (poslední aktualizace 2016) - okamžitá půjčka Ferratum| Rychlé půjčky pro ženy na md bez doložení příjmu, Provident půjčky